Potrzebujesz pomocy radcy prawnego lub adwokata? Dobrze trafiłeś

Kancelarię Grabowscy i Wspólnicy tworzy zespół młodych, ambitnych, dynamicznych prawników, świadczących wysoce wyspecjalizowane usługi na najwyższym poziomie. Charakteryzuje nas indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie w każdej prowadzonej przez nas sprawie. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych jak również reprezentacji swoich klientów w postępowaniu sądowym w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych. Prawnicy Kancelarii łączą bogate doświadczenie, dynamiczny rozwój oraz zaangażowanie młodego pokolenia ambitnych prawników.

Nasza uwaga zawsze skupiona jest powodzeniu Klienta

Od początku istnienia naszej kancelarii przyświecał nam cen utworzenia miejsca, w którym każdy będzie mógł znaleźć pomoc prawną na najwyższym poziomie. Nie boimy się wyzwań, łącząc doskonałe przygotowanie merytoryczne z praktyką. Wiedza oraz doświadczenie zdobyte podczas współpracy z klientami i pełne zaangażowanie kadry powoduje, że jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu natury prawnej. W pełni profesjonalną pomoc prawną świadczymy również w języku angielskim.

Kancelaria prawna Grabowscy i Wspólnicy powstała dla ludzi, którzy są świadomi z potrzeby korzystania w pełni profesjonalnych usług pomocy prawnej, nawet w tych najbardziej drobnych kwestiach. Kancelaria udziela pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.

Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, radcowskimi jak również doradcami podatkowymi na obszarze całej Polski.

Działamy na terenie województwa małopolskiego oraz łódzkiego. Nasze biura znajdują się w Piotrkowie Trybunalskim i Krakowie.